LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
 
Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19 (1η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3 1 0 0 11-2 0-0-0 0-0 1-0-0 2-11
2.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 3 1 0 0 9-0 1-0-0 9-0 0-0-0 0-0
3.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 3 1 0 0 9-0 0-0-0 0-0 1-0-0 9-0
4.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 1 0 0 3-0 1-0-0 3-0 0-0-0 0-0
5.  ΑΠΟΛΛΩΝ 0 0 0 1 0-3 0-0-0 0-0 0-0-1 0-3
6.  ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 0 0 1 2-11 0-0-1 2-11 0-0-0 0-0
7.  ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 0 0 1 0-9 0-0-1 0-9 0-0-0 0-0
8.  ΘΗΣΕΑΣ 0 0 0 1 0-9 0-0-0 0-0 0-0-1 0-9
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ
Ταυρωνίτη 20/10/2018 10:30 9-0
 ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
Ταυρωνίτη 27/10/2018 13:15 -
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ
Ταυρωνίτη 03/11/2018 10:30 -
 Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ        
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ        
 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ      
 
 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ      
 

 
 

Κ14 (2005-06)
ΚΥΠΕΛΛΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2018-19 (1η Αγωνιστική)
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΣΥΝΚΑ 3 1 0 0 7-0 0-0-0 0-0 1-0-0 7-0
2.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 3 1 0 0 3-0 0-0-0 0-0 1-0-0 3-0
3.  ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 3 1 0 0 3-1 0-0-0 0-0 0-0-0 0-0
4.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. 3 1 0 0 2-0 0-0-0 0-0 1-0-0 2-0
5.  ΛΕΟΝΤΕΣ 0 0 0 1 0-2 0-0-1 0-2 0-0-0 0-0
6.  ΙΩΝΙΑ 2000 0 0 0 1 1-3 0-0-0 0-0 0-0-1 1-3
7.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 0 0 0 1 0-3 0-0-1 0-3 0-0-0 0-0
8.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 0 0 0 1 0-7 0-0-1 0-7 0-0-0 0-0
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
ΑΓΩΝΕΣ Κ14 (2005-06)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤ. Ελπίς&Νίκη 20/10/2018 13:15 0-2
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ Ελπίς&Νίκη 27/10/2018 09:00 -
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Ελπίς&Νίκη 03/11/2018 12:00 -
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ        
 ΣΥΝΚΑ - ΛΕΟΝΤΕΣ        
 ΛΕΟΝΤΕΣ - ΙΩΝΙΑ 2000      
 
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ      
 

 
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

Επίσκεψη Ακαδημίας στο ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου Views : 302
Συνέντευξη Carl CARNEY Views : 622