02

Νοε 2014

ΕΘΚ-Ηρακλής Νερ. 0-0Τρίτη συνεχόμενη ισοπαλία σε ισάριθμα παιχνίδια για την ομάδα Νέων της Ένωσης Θύελλα Καμίνια, σήμερα το πρωί στο γήπεδο των Καθιανών, με αντίπαλο την ομάδα Νέων του Ηρακλή Νερ. με σκορ 0-0, για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΝΕΩΝ της ΕΠΣ Χανίων.

Στο α' μέρος η ομάδα μας είχε την υπεροχή των κινήσεων και θα μπορούσε να προηγηθεί με πέναλτι που κέρδισε, όμως ο Περράκης δεν κατάφερε να νικήσει τον τερματοφύλακα που απέκρουσε και κράτησε το 0-0 στο ημίχρονο. Στην επανάληψη παρά τις ευκαιρίες που δημιουργήθηκαν, καμία ομάδα δεν μπόρεσε να σκοράρει και ο αγώνας ολοκληρώθηκε χωρίς τέρματα.

Τμήμα ΝΕΩΝ (ΕΘΚ): Τριανταφυλλάκης, Σουλτάνος, Μαλανδράκης, Ταμπακάκης, Περράκης, Γκογκολάκης Β., Γκογκολάκης Δ. (Καλλέργης Γ.), Γκαγκάκης, Πλατσιδάκης, Γιούσεφ, Φουντουλάκης (Καλλέργης Αλ.)