15

Δεκ 2014

ΙΝΚΑ-ΕΘΚ 3-1Συνέχισε με νίκη η ομάδα Νέων της Ένωσης Θύελλα Καμίνια, στο χθεσινό παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο Ταυρωνίτη, με αντίπαλο την ομάδα Νέων του Άρη Βουκολιών για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΝΕΩΝ της ΕΠΣ Χανίων, επικρατώντας με 7-0.

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε χθες η ομάδα μας που προγήθηκε με 5-0 στο ημίχρονο και σκόραρε ακόμη δύο (2) τέρματα στην επανάληψη. Τα γκολ πέτυχαν οι Β. Γκαγκάκης (2), Αθ. Φουντουλάκης (2), Β. Γκογκολάκης (2) και Δ. Γκογκολάκης.

Τμήμα ΝΕΩΝ (ΕΘΚ): Τριανταφυλλάκης Π., Σουλτάνος Σ., Μαλανδράκης Χρ., Περράκης Γ., Γκογκολάκης Δ., Γκογκολάκης Β., Φουντουλάκης Αθ.(Γκούβερης Ι.), Γκαγκάκης Β., Πλατσιδάκης Εμ., Μπαχολάρι Μ. (Καρακαλίδης Π.), Γιούσεφ Ι.