- Λεπτομέρειες
Τα ΔΣ, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές των ομάδων του Ακρωτηρίου συγχαίρουν τους παρακάτω αθλητές μας οι οποίοι πέτυχαν την εισαγωγή τους στη τριτοβάθμια εκπαίδευση και έδειξαν με τον καλύτερο τρόπο πως αθλητισμός και εκπαίδευση πάνε μαζί!
Τους ευχόμαστε καλή ακαδημαϊκή πορεία κι είμαστε σίγουροι πως θα κάνουνε τα όνειρα τους πραγματικότητα!
ΒΑΡΔΑΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (Ηράκλειο – Πανεπιστήμιο Κρήτης, Τμήμα Επιστήμης και Μηχανικής Υλικών)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Ηράκλειο – Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων & Τουρισμού)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Αθήνα – Πάντειο Πανεπιστήμιο, Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Ηράκλειο – Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων & Τουρισμού)
ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Χανιά – Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού Κρήτης)
- Λεπτομέρειες
Τα Δ.Σ. του Πανακρωτηριακού, της ΕΘΚ και των Λεόντων συγχαίρουν τον Πρόεδρο της ΕΠΣΧ κ.Κώστα Κωνσταντινίδη, για τον ορισμό του ως επικεφαλής της Ιατρικής Επιτροπής της ΕΠΟ! Του ευχόμαστε καλή δύναμη και κάθε επιτυχία στον νέο σημαντικό του ρόλο, για τον οποιο είμαστε σίγουροι πως θα τον φέρει εις πέρας!
- Λεπτομέρειες
Τα Δ.Σ. του Πανακρωτηριακού, της Ε.Θ.Κ. και των Λεόντων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές των ομάδων του Ακρωτηρίου εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια, τους οικείους του και στον Τιτάν Καλυβών, για τον Σήφη Γιανναράκη.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
- Λεπτομέρειες
Είναι αυτές οι στιγμές που δεν υπάρχουν λόγια...
Τα Δ.Σ. του Πανακρωτηριακού, της Ε.Θ.Κ. και των Λεόντων, οι προπονητές και οι ποδοσφαιριστές των ομάδων του Ακρωτηρίου εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στην οικογένεια, τους οικείους του και στον Ηρακλή Νεροκούρου, για τον Δημήτρη Σωτηρίου.
Καλό ταξίδι στην γειτονιά των αγγέλων Δημήτρη. Έφυγες τόσο νωρίς...