LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K16
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2019-20 (22η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ(*) 44 14 2 0 74-8 6-1-0 21-2 8-1-0 53-6
2.  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ(**) 40 13 1 1 68-9 5-1-1 41-6 8-0-0 27-3
3.  ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 37 11 4 2 40-13 5-1-2 15-8 6-3-0 25-5
4.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ(*) 37 12 1 3 39-14 6-0-1 19-6 6-1-2 20-8
5.  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ(*) 32 9 5 2 32-11 5-3-1 17-7 4-2-1 15-4
6.  Α.Ε.Ε.Κ ΣΥΝΚΑ(*) 26 8 2 6 29-19 5-1-3 16-8 3-1-3 13-11
7.  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ(**) 25 7 4 4 42-13 4-2-0 22-2 3-2-4 20-10
8.  ΘΗΣΕΑΣ 22 7 1 10 21-48 5-1-4 14-23 2-0-5 7-25
9.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. (**) 13 4 1 10 21-49 4-0-5 16-25 0-1-6 5-24
10.  ΔΟΞΑ ΠΑΧ.(*) 12 4 0 12 16-52 3-0-5 11-24 1-0-7 5-28
11.  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10 4 1 12 18-64 1-1-6 8-33 3-0-6 10-31
12.  ΧΑΛΗΣ(**) -3 0 0 15 0-53 0-0-8 0-32 0-0-7 0-21
13.  ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.(*) -6 0 0 16 0-48 0-0-8 0-24 0-0-8 0-24
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
- Η ομάδα ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ έχει -3 βαθμούς
- Η ομάδα ΧΑΛΗΣ αποχώρησε και έχει -3 βαθμούς
- Η ομάδα ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. αποχώρησε και έχει -6 βαθμούς
 
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
- ΡΕΠΟ -
 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Νεροκούρου 21/09/2019 15:00 0-5
 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Αγ. Αποστόλων 28/09/2019 14:30 1-1
- ΡΕΠΟ -
 ΧΑΛΗΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Βαρυπέτρου 12/10/2019 - 0-3 (α.α)
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Σούδας 19/10/2019 14:00 1-1
 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Σούδας 26/10/2019 13:00 1-1
 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Σούδας 03/11/2019 09:00 0-3
 ΔΟΞΑ ΠΑΧ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μ. Ελιάς 10/11/2019 13:00 0-2
10η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ Καθιανών 17/11/2019 13:00 1-1
11η - ΡΕΠΟ -
12η  ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Καστελίου 01/12/2019 - 0-3 (α.α)
13η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Σούδας 07/12/2019 13:00 5-1
14η  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ. Μουρνιών 15/12/2019 09:00 2-0
15η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ Καθιανών 04/01/2020 13:00 2-0
16η - ΡΕΠΟ - 
17η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. Σούδας 11/01/2020 13:00 3-0
18η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ Σούδας 18/01/2020 13:00 1-0
19η - ΡΕΠΟ -
20η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΗΣ Σούδας 01/02/2020 - 3-0 (α.α)
21η  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
22η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ Σούδας 15/02/2020 13:00 1-1
23η  ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Μουρνιών 22/02/2020 13:00 -
24η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.       -
25η  ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ  
  -
26η - ΡΕΠΟ -
27η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.  
  -
28η  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
29η  ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ       -
30η  ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ       -
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Εγγραφή στο Newsletter μας

Μάθετε τα νέα της ομάδας μας εύκολα και γρήγορα στο email σας.

Video

Συνέντευξη τύπου 1ου Soccer School Views : 288
Επίσκεψη Ακαδημίας στο ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου Views : 398