LOGO PANAKROTIRIAKOS

Greek Bulgarian English French German Italian Romanian Russian
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (24η Αγωνιστική)
Α/Α  ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ   Ν    Ι      Η  ΓΚΟΛ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ Ν-Ι-Η ΓΚΟΛ
1.  ΕΘΚ 59 18 5 1 56-24 10-1-1 29-11 8-4-0 27-13
2.  ΚΟΡΩΝΙΔΑ 44 13 5 6 58-36 7-2-2 32-15 6-3-4 26-21
3.  ΘΗΣΕΑΣ 44 12 8 4 48-22 5-4-3 22-13 7-4-1 26-9
4.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 39 11 6 7 47-35 6-3-3 26-19 5-3-4 21-16
5.  ΗΦΑΙΣΤΟΣ 37 11 4 9 58-48 6-4-2 24-19 5-0-7 34-29
6.  ΑΠΤΕΡΑ 35 10 5 9 41-42 5-1-7 21-29 5-4-2 20-13
7.  Α.Π ΣΟΥΔΑΣ 32 8 8 8 45-40 3-2-6 24-24 5-6-2 21-16
8.  ΙΩΝΙΑ 2000 31 9 4 11 37-47 4-4-4 17-21 4-0-7 20-26
9.  ΥΡΤΑΚΙΝΑ 31 9 4 11 42-36 5-1-5 24-16 4-3-6 18-20
10.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-Ρ. 30 8 6 10 48-57 4-4-4 23-28 4-2-6 25-29
11.  ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ 27 6 8 10 26-33 2-2-9 10-21 4-6-1 16-12
12.  ΡΟΔΩΠΟΥ 27 7 6 11 32-48 3-2-6 14-22 4-4-5 18-26
13.  ΠΕΡΓΑΜΟΣ 26 7 5 12 26-35 4-2-6 18-20 3-3-6 8-15
14.  ΑΣΠΙΔΑ 24 5 9 10 20-40 1-8-4 8-15 4-1-5 12-25
15.  ΚΑΛΤΣΕΤΟ 23 6 5 13 31-54 4-2-6 15-20 2-3-7 16-34
16.  ΑΜΙΛΛΑ 23 7 2 15 41-59 5-2-5 24-27 2-0-10 17-32

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.).
 
 
Α' ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
 ΠΕΡΓΑΜΟΣ - Ε.Θ.Κ Ελπίς&Νίκη 14/09/2019 17:15 1-1
 ΡΟΔΩΠΟΥ - Ε.Θ.Κ Κολυμπαρίου 22/09/2019 17:00 2-3
 Ε.Θ.Κ - ΥΡΤΑΚΙΝΑ Καθιανών 28/09/2019 16:30 4-1
 Α.Π ΣΟΥΔΑΣ - Ε.Θ.Κ Σούδας 05/10/2019 16:00 1-3
 Ε.Θ.Κ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ Καθιανών 12/10/2019 16:00 3-3
 ΑΜΙΛΛΑ - Ε.Θ.Κ Αγ. Μαρίνας 20/10/2019 11:00 3-6
 Ε.Θ.Κ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Καθιανών 26/10/2019 15:00 1-0
 Ε.Θ.Κ - ΘΗΣΕΑΣ Καθιανών 02/11/2019 15:00 2-1
 ΗΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Θ.Κ Νεροκούρου 10/11/2019 10:45 1-3
10η  Ε.Θ.Κ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ Καθιανών 17/11/2019 15:00 3-1
11η  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - Ε.Θ.Κ Σούδας 24/11/2019 10:45 1-1
12η  Ε.Θ.Κ - ΙΩΝΙΑ 2000 Καθιανών 30/11/2019 15:00 2-1
13η  ΑΣΠΙΔΑ - Ε.Θ.Κ  Ναυστάθμου 07/12/2019 15:00 0-2
14η  Ε.Θ.Κ - ΑΠΤΕΡΑ Καθιανών 14/12/2019 15:00 3-1
15η  ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ - Ε.Θ.Κ  Νέου Χωριού 21/12/2019 15:00 0-2

 

Β' ΓΥΡΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
16η  Ε.Θ.Κ - ΠΕΡΓΑΜΟΣ Καθιανών 04/01/2020 15:00 3-0
17η  Ε.Θ.Κ - ΡΟΔΩΠΟΥ Καθιανών 11/01/2020 15:00 1-2
18η  ΥΡΤΑΚΙΝΑ - Ε.Θ.Κ Καντάνου 19/01/2020 15:00 1-2
19η  Ε.Θ.Κ - Α.Π ΣΟΥΔΑΣ Καθιανών 01/02/2020 15:00 2-0
20η  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. - Ε.Θ.Κ Κολυμπαρίου 08/02/2020 18:00 0-1
21η  Ε.Θ.Κ - ΑΜΙΛΛΑ Καθιανων 15/02/2020 15:00 2-1
22η  ΚΟΡΩΝΙΔΑ - Ε.Θ.Κ Βάμου 22/02/2020 15:00 2-2
23η  ΘΗΣΕΑΣ - Ε.Θ.Κ Μ. Ελιάς 01/03/2020 10:45 1-1
24η  Ε.Θ.Κ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ Καθιανών 07/03/2020 15:30 3-0
25η  ΚΑΛΤΣΕΤΟ - Ε.Θ.Κ Μ. Ελιάς     -
26η  Ε.Θ.Κ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. Καθιανών     -
27η  ΙΩΝΙΑ 2000 - Ε.Θ.Κ Μ. Ελιάς     -
28η  Ε.Θ.Κ - ΑΣΠΙΔΑ Καθιανών     -
29η  ΑΠΤΕΡΑ - Ε.Θ.Κ Σούδας     -
30η  Ε.Θ.Κ - ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ Καθιανών     -

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Video

Επίσκεψη Ακαδημίας στο ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου Views : 521
ΓΙΟΡΤΗ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΥ Α.Ο 2013 Views : 533