05

Δεκ 2015

Μινώταυρος-Πανακρωτηριακός 1-3Ένα αρκετά καλό παιχνίδι πραγματοποιήθηκε σήμερα στο γήπεδο Μουρνιών, μεταξύ της ομάδας Παίδων του Πανακρωτηριακού και του Μινώταυρου, στο οποίο η ομάδα μας ήταν κυριάρχη στον αγωνιστικό χώρο και παίζοντας ωραίο ποδόσφαιρο επικράτησε με σκορ 3-1.

Στο α' μέρος η ομάδα μας πέτυχε δύο γρήγορα γκολ με τους Μπαγετάκο και Δάλλα, όμως οι γηπεδούχοι μείωσαν λίγο πριν το ημίχρονο σε 1-2. Στην επανάληψη η ομάδα μας πέτυχε και 3ο τέρμα με τον Πολυχρονάκη Π., ενώ έχασε αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει περισσότερα τέρματα.

Τμήμα ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: Χριστοφής, Κονταράκης (50' Μπερβανάκης), Μαυρακάκης, Φιλιππάκης, Τζιμπουκάκης, Μαρκαντωνάκης (53' Παπαδεράκης), Πολυχρονάκης Χ., Μπαγετάκος, Μαλιχούτης, Πολυχρονάκης Π. (58' Πολυχρονάκης Στ.), Δάλλας (55' Κανακάκης)